Patchwork

Nowoczesna narzuta

Mnogość projektów do uszycia, wzorów i kolorów do wykorzystania powoduje, że czasami trudno się zdecydować co wybrać na kolejny projekt. Dlatego ja się nie spieszę, oglądam, analizuję, podziwiam i kiedy poczuję, że to jest to “coś” – szyję. W tej pracy katalizatorem stały się kolory, których dobór sprawił, że projekt dla mnie był wyjątkowy.

Narzuta jest projektu Suzy Qulits o nazwie Sugar Pop, jej wielkość to 150×150 cm – wystarczająca aby przykryły się dwie osoby. Uszyłam ją z materiałów z serii Grunge firmy Moda a kupiłam je u Karoli w Koty na płoty. Jest to piękna kolekcja, pełna nasyconych kolorów z przecierkami. W tej realizacji to właśnie materiał gra pierwsze skrzypce doskonale wpasowując się w projekt. Drugim aspektem stanowiącym o jego atrakcyjności jest pikowanie, które mistrzowsko wykonała i idealnie dobrała Ela z Pracowni Patchworkowej. Moim ostatnim zadaniem było przyszycie lamówki. W narzucie tej wypełnienie jest bawełniane.

Narzutę stworzyłam z myślą dla wyjątkowej pary, która jest mi bardzo bliska. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawować. Kochani jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *